ביצוע תחרויות בפייסבוק

האם ביצוע תחרויות בפייסבוק או יצירת מבצעים באמת עוזר לנו למשוך לקוחות חדשים?

קחו לדוגמה יצירת תחרות שיתופים בפייסבוק , מבצעי זוגות (קנה אחד וקבל את השני מתנה) או שימוש בקודי קופון, האם השימוש באלמנטים המכירתים הללו באמת עוזרים לנו למשוך לקוחות חדשים? התשובה היא חד משמעית כן!

מבצעים והצעות ייחודיות לזמן מוגבל הם מושכים את תשומת לב הצרכן וכמובן "מלחיצים" אותו לרכוש, כלומר אם הלקוח לא היה סגור לבצע את הרכישה , עכשיו הוא בהחלט בטוח.

מבצעים, שוברים או קודי קופון עלולים לא לעבוד כתוצאה של מספר סיבות עיקריות בקידום מכירות צריך לתת ללקוחות משהו נוסף. זה יכול להיות סכום כספי כלשהו, פריט חינם או פריט זהה בכמות קנה יותר. חשוב לתת ללקוח ההזדמנות לחוות שהוא אכן מנצח ומרוויח משהו. לא משנה מה המתנה, זה חייב להיות נתפס בעל ערך על ידי הלקוח ולא הם עשויים לא לרכוש את ההצעה. לדוגמה, לרוב אנו נתקלים במכירה של אותו מוצר 1+1. אם המוצר אינו מבוקש לאחר, פופולרי או מוערך. למרות שאתם בעצם מציע 2 פריטים במחיר של אחד או שאתה מציע מתנה ללא תשלום, זה חייב להיות משהו שיש לו ערך, או משהו שנתפס כערכי.  ברגע שאתם מציעים משהו שאין לו ערך פנימי, רוב הלקוחות יראו את זה כמו פרסום לצורך קידום מכירות בלבד. לא מומלץ לנסות ולאלץ את הלקוחות לקחת משהו שאינו ערכי מבחינתם.

חשוב לזכור שאנשי מכירות או פרסומים הנראים "נואשים" למכור בדרך כלל לא מוכרים אף לעומת זאת איש מכירות רגוע ושליו בעל סיכוי גבוה יותר למכור.

ביצוע תחרות שיתופים או לייקים בפייסבוק.

היום, אנו נתקלים בהרבה תחרויות בפייסבוק שבעלי עסקים עושים ברשתות החבריות. התחרויות השונות בפייסבוק הללו הן דרך מצוינת לערב את הלקוחות שלך, ליצור באז ותודעה לעסק שלך וכמובן לתת ללקוחות שלך מתנה בעלת ערך גבוה באמת. הרעיון הוא שאתה לא צריך לתת לכולם פרס, מספיק שאתם נותן להם את האופציה לזכות בפרס זה עושה את העבודה. הרי איך הלוטו עובד? נותן צ'אנס לכולם ורק בודדים זוכים אם בכלל.

חשוב לזכור שבתחרויות שונות בפייסבוק חשוב להימנע משימוש ברעיון או נושא שאינו מעודכן, לא רלוונטי או שעשוי להרחיק חלק גדול מהלקוחות שלך. לדוגמה, הימנע מפוליטיקה, אלא אם כן אתה בעסקי הפוליטיקה. לעשות את המיטב כדי למשוך עניין, לא לפגוע או להדוף אנשים. להיות אמיתי וכנה. לא לשקר או לרמות. הכלל הכי חשוב להיות אמיתי וכנה עם הלקוחות שלך.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מעוניין בשיחת ייעוץ ראשונית חינם לגבי העסק שלך?

השאר פרטים ואנו נחזור אליך בשעות הקרובות, מבטיחים!

לוגו ווב אקטיב - שיווק באינטרנט

חזרו אליי בבקשה לגבי
שיווק באינטרנט