מי אנחנו?

WEB ACTIVE – הסיפור שלנו ומה אנחנו עושים

נעים להכיר, אנחנו צוות Web Active ואנחנו מאמינים ביכולתנו המלאה למנף עבורכם את המכירות בבית העסק, בין אם הוא דיגיטלי או לא. לאחר 11 שנות עשייה מוצלחת בתחום קידום ושיווק באינטרנט, במהלכן עבדנו עם חברות מובילות בשווקים שונים, אנחנו כיום גאים ביכולתנו לבנות אסטרטגיות מנצחות עבור קידום בגוגל, שיווק חנויות מסחר אלקטרוניות, שיווק אתרי מכירות וגם קידום בפייסבוק, קידום באינסטגרם ועוד.

קצת עלינו, כדי שתדעו בידי מי קידום העסק שלכם.

לפני כ-11 שנים, זיהינו פוטנציאל עצום הטמון בשיווק באמצעות האינטרנט. החלטנו שאנו עומדים לעשות צעד שעדיין לא נעשה בעולם הקידום הדיגיטלי וכיום, המטרה שלנו היא לתת לכל חברה, ארגון או בית עסק וחנויות און ליין – את הבמה האינטרנטית המקצועית ביותר. בשנים האחרונות, אנו לא חדלים מלהתפתח ולהעמיק את הידע שלנו בשיטות שיווק רבות. יחד עם זאת, אנחנו פועלים בטכניקות שיווק וקידום, שמותאמות ללקוחות שלנו באופן אישי.

בימינו, ישנה תחרותיות גבוהה ביותר בכל התחומים כמעט. בדיוק בשל כך, החלטנו כבר לפני שנים שאנחנו נתמקצע בכל זירת שיווק דיגיטלית שקיימת באינטרנט, והצלחנו. אנחנו מקפידים תמיד להיות מעודכנים בכל מה שקשור לעולם קידום האתרים, SEO , שיווק בגוגל וכו’. לא פעם, גוגל מוציא עדכונים חשובים שיש להתעדכן לגביהם, ואנחנו לעולם לא נשאיר את קידום העסק שלכם תלוי בין הכיסאות. יצא עדכון חדש של גוגל? האתר שלכם יהיה בין הראשונים שיתעדכן גם כן.

עם הזמן, דאגנו לכבוש זירות שיווק רבות ולהתמקצע בהן

בחלוף השנים, התנסנו, טעינו וניסינו, נכשלנו והצלחנו פעמים רבות. רכשנו מקצוענות רבה בכל מה שקשור לתהליכי קידום אורגני בגוגל, בניית אתרים מעוצבים, עיצוב אתרים, אפיון אתרים, אופטימיזציה למנועי החיפוש ועוד. כיום, אנחנו גאים להעניק שירות ללא דופי ורבב לכל לקוח, בכל סדר גודל.

מה עוד אנחנו מציעים?

כיום, חשוב מאוד לשמור על קשר הדוק עם הלקוחות, מה שנקרא ניהול לקוחות מקצועי ויעיל. יחד עם זאת, חשוב מאוד לא לנג’ס ללקוחות, לא להציק ולא לגרום לאנשים לחסום אתכם. כולנו כבר מורגלים למעמסה משמעותית של מסרים פרסומיים במהלך היום, ובדיוק בגלל זה מומלץ לא לשגע את הלקוח!

אנחנו מציעים ייעוץ ראשוני חינם לגבי כל דבר העולה על רוחכם וקשור בשיווק דיגיטלי. שיווק דיגיטלי עשוי לכלול קידום אתרים אורגני, קידום אתרים PPC, קידום אתרים במנועי החיפוש, שיווק אתר עסקי, שיווק אתר מכירות, שיווק ברשתות החברתיות, שיווק בדואר האלקטרוני, בניית אתר תדמיתי, בניית אתר מכירות, בניית אתר מותאם לסלולר, פיתוח אפליקציה ועוד.

אנו מזמינים אתכם לכוס קפה או לשיחת טלפון, תרגישו חופשי להתייעץ איתנו בכל מה שקשור לנושאי שיווק דיגיטלי באינטרנט.