קידום אתרים אורגני וממומן

קידום אתרים אורגני וממומן

ישנם שני סוגים עיקריים של קידום אתרים.

  • קידום אורגני (טבעי)
  • קידום ממומן


קידום אורגני (קידום הטבעי
)- קידום האורגני נקרא גם הקיום הטבעי מכיוון שהוא מושפע לרוב מזמן קיומו של האתר ,  מבנה האתר , תוכן האתר ומספר הקישורים לאתר.

זמן קיומו של האתר : זמן קיומו של האתר הוא אכן משפיע באופן ישיר על מיקום האתר במנועי חיפוש , ככל שהאתר "ישן" יותר ,מתעדכן באופן שוטף ומפרסם מידע מפורט ומדויק בהקשר לשירותיו השונים הוא יעלה גבוה יותר בעת החיפוש שיתבצע במנועי החיפוש השונים.

מבנה האתר : האתר צריך להיות מסודר באופן מופטי , זאת אומרת שכל דף יהיה במקום (להימנע מלינקים שבורים) ,שכל סדר הדפים יהיה באופן קבוע ושכל דף יחולק מכותרת ראשית, אחריה משנית וכו…
יש חשיבות רבה לשפה שבה כתובה האתר , אם השפה היא עברית , מנועי חיפוש עולמיים לא יוכלו לראות את האתר , ולכן אתר בעברית מתאים אך ורק ללקוחות שנמצאים במדינת ישראל.

תוכן האתר : תוכן האתר חייב להיות מסודר ,מלל ברור , כל נושא או מאמר חייב להיות קשור לנושא הראשי של האתר ,   הקטגוריות חייבות להיות באופן רציף.

מספר הקישורים לאתר : מספר הקישורים לאתר משפיע מאוד על קידום האתר , כלומר ככל שמנוע החיפוש "רואה" שיש  יותר קישורים מאתרים שונים לאתר שלך, סימן שהאתר שלך באמת מבוקש יותר  ויש הרבה אנשים שמתעניינים ממנו , וכל זה יגרום לך לעלות למעלה ברשימת החיפוש.

היתרון הגדול של קידום זה שהוא משפיע מאוד לאורך זמן , זאת אומרת שאם הגענו לתחילת רשימת החיפוש לא יהיה כלכך פשוט להוריד אותנו מטה , אך אסור לשכוח שכדי להגיע לרמה כזאת דורש הרבה ידע והרבה סבלנות… אז בהצלחה!

קידום ממומן PPC : קידום ממומן זהו קידום אשר אנו משלמים עבור כל משתמש שלחץ על הפרסום או על הלינק שלנו.

זאת אומרת ישנם אתרים רבים שנותנים לך את האפשרות לפרסם אצלם באתר בתנאי שאתה מתחייב לשלם להם על כל לחיצה שמשתמש ילחץ על אותו פרסום.

היתרון הגדול הוא שאנו רואים שיפור מהיר מאוד בתוצאות החיפוש .

החיסרון הוא שאנו תלויים באתר אחר , ואם יבוא יום ונפסיק לפרסם אצלו , אף אחד לא מבטיח לנו להיות ממוקמים שם למעלה ברשימות.

כל הרעיון הוא לדעת לשלב את שני הדברים , מצד אחד לארגן בסיס יציב לשם קידום אורגני , וכמו כן להשתמש בקידום ממומן לשם עלייה חדה בפרסום האתר.

ש

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מעוניין בשיחת ייעוץ ראשונית חינם לגבי העסק שלך?

השאר פרטים ואנו נחזור אליך בשעות הקרובות, מבטיחים!

לוגו ווב אקטיב - שיווק באינטרנט

חזרו אליי בבקשה לגבי
שיווק באינטרנט