כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

כתיבת תוכן וכתיבת מאמרים לאתר אינטרנט

אופן אופטימיזציה של אתרי אינטרנט למנועי חיפוש השתנה בשנים האחרונות. ישנו צורך תמידי לשנות את טכניקות קידום האתר בגוגל עם הזמן ולפי הדרישות המעורבות של מנועי החיפוש תוך כדי השגה ושמירה על הדירוגיםבתוצאות החיפוש  שבמנועי החיפוש השונים וזאת לאחר קידום האתר שלך באינטרנט. קידום אתרים מעולם לא היה מדע מדויק , דירוג מוצלח ואיכותי תמיד היה מבוסס על עבודה קשה תוך כדי כתיבת תוכן איכותי וייחודי ,החלפות קישורים , התאמת האתר לסריקת של מנועי החיפוש ועוד… היום,לאחר שגוגל פרסמה את המלצותיה אנו מבינים שיש להתמקד בעבודה הקשה בעיקר על כתיבת תוכן איכותי ומדויק באתר האינטרנט ,חשבו כך – כתיבת מאמרים איכותיים ותוכן מכירתי ממוקד מועיל לכולם , גם למנועי החיפוש וגם לכל גולשי האינטרנט. אם התוכן שלך באתר מיוחד וייחודי לא רק שתגיע לדירוג גבוה מבחינת מנועי החיפוש , אלא תזכה לגולשים שחוזרים להתעדכן באתר וכמובן שחלקם יהפכו ללקוחות פוטנציאלים בעתיד , הכול זה עניין של כתיבת תוכן וכתיבת מאמרים איכותיים באתר.

אוקיי ,החלטנו שאנו מעוניינים בכתיבת תוכן לאתרנו , מי יעשה זאת? האם כל אחד יכול?

השאלה הנשאלת לרוב היא האם כל אחד יכול לכתוב תוכן באתר האינטרנט שלו? או שצריך איש תוכן מנוסה בעל ידע נרחב בקידום אתרים בגוגל? זכרו כי כל דבר קיצוני יכול להוות בעיה. מצד אחד כתיבת התוכן של האתר או העסק שלך תוך שימוש בכתיבת מאמרים ייחודיים יכול למנף אותם גבוה יותר מכל אחד אחר , הרי מי מכיר את העסק שלך כמוך? אך  לעומת זאת אם הכתיבה אינה תהייה מסודרת נכון,תוך שימוש במילות מפתח רלוונטיות לנושא , לא תוכלו לנצל את הפוטנציאל המקסימלי בכתיבת תוכן איכותי או בכתיבת מאמר לנושא המדובר. לעומת זאת כל שעת עבודה של איש מנוסה בקידום אתרים בגוגל עלולה לעלות ביוקר לכל תוכן או כתיבת מאמרים. צריך למצוא את המידה המדויקת כדי למקסם את הפוטנציאל האיכותי ביותר בעת כתיבת מאמר באתר שלנו. ראשית אנו ממליצים שאת העמודים הראשיים באתר כמו למשל : כתיבת פרופיל חברה או עמוד הבית יעשה ע"י איש  קידום אתרים בגוגל מנוסה ומקצוען , הרי כתיבת התוכן בדפים הללו כל כך חשובה שהיא נשמרת איתנו לאורך זמן , ואילו כתיבת המאמרים הנוספים באתר יכולים להתחלק בן כותבים מקצועניים וכאלה שהם מכירים את העסק ברמה יומיומית , אלא שמההתחלה יזמו את בניית האתר.

אז למה בעצם חשוב כל כך כותב תוכן שבמקצועו גם מקדם אתרים בגוגל?

בעיקרון מקדמי אתרים שונים בהחלט מכותב תוכן רגיל, כי לא רק שהם כותבים תוכן איכותי או מאמרים ייחודיים אתרי האינטרנט,אלא הם גם שוקלים מה לרשום וכיצד לצורך אינדקס מהיר ואיכותי של מנועי חיפוש. כתיבת תוכן וכתיבת מאמרים זה שני דברים שונים. כתיבת תוכן לדפי האתר חייב להיות מסוגנן במקצועיות,מסודר נכון מבחינת פיסוק או ניקוד. תוכן העמודים הראשיים באתר הינם העמודים החשובים ביותר בעת תחזוקת אתר האינטרנט שלכם. לעומת זאת כתיבת מאמרים יכולים להיות טיפה פחות מקצועיים או אפילו בשפת הדיבור הרגילה שלכם(כמובן תלוי באיזה תחום , במידה ואתה עו"ד או רואה חשבון אתה חייב להשתמש בשפה מקצועית כמה שיותר בכל כתיבה תוכן באתר וזה לא משנה אם כתיבת מאמר רגיל או עמוד עיקרי). נכון שכתיבת תוכן או כתיבת מאמרים זה אינו נושא פשוט ובר ביצוע במהירות , זה אורך זמן ומחשבה רבה. אנו  מבצעים את כל עבודות כתיבת תכנים לכל הנושאים המדוברים.כתיבת תוכן מקצועי,כתיבת  פרופיל חברה,כתיבת מאמרים יחודיים ועוד.. כל המאמרים שלנו נכתבים ע"י מומחים בתחום קידום האתרים בגוגל במחיר הוגן לכל כיס. צרו קשר עוד היום!

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מעוניין בשיחת ייעוץ ראשונית חינם לגבי העסק שלך?

השאר פרטים ואנו נחזור אליך בשעות הקרובות, מבטיחים!

לוגו ווב אקטיב - שיווק באינטרנט

חזרו אליי בבקשה לגבי
שיווק באינטרנט