שיווק ופרסום באינסטגרם

שיווק ופרסום באינסטגרם – העולם הופך לויראלי יותר

אז מה יש היום בסטורי? פרסום בסטורי, שיווק באינסטגרם או פרסום באינסטגרם, הם אותה גברת בשינוי הדרת, שמגיעה לזמר לכולנו איך מבצעים שיווק אינסטגרם נכון. בכל מקרה בו יש צורך לשווק באינסטגרם, כדאי תמיד להוביל את התהליך בסיוע חברות קידום אתרים מומלצות. חברת קידום אתרים מומלצת תמיד תדע להגיד לכם שיש צורך תמיד להיות עם היד על הדופק. אז במה זה מתבטא והיכן שמים את הדגש כאשר מפרסמים באינסטגרם?

אנחנו חיים כיום בעולם INSTANT, כלומר, התהליכים הרבה פעמים מתבצעים באופן מיידי ומהיר. יחד עם זאת, ישנם תהליכי פרסום באינטרנט שעשויים לקחת גם מספר חודשים, אז בין אם צריכים שירות של קידום באינסטגרם או קידום אורגני, צריך לקחת בחשבון שלפעמים ההמתנה שווה את התוצאות. אחד היתרונות הבולטים בתהליכי קידום אינסטגרם, הוא בכך שיש בזירה השיווקית הזו את הפוטנציאל להיחשף מהר ובאופן משמעותי. אינסטגרם היא פלטפורמה חברתית שאם יודעים כיצד לעבוד איתה בצורה נכונה, השמיים הם הגבול.

קמפיין אינסטגרם – חשיפה מוגברת ומהירה

ניתן לחשוף שירותים ומוצרים באינסטגרם באופן ויראלי למדיי, ולפעמים אפילו יוצרים קשרים עסקיים עם גולשים אחרים הידועים בתור מובילי דעת קהל. ברוב המוחלט של המקרים, פרסום באינטרנט מסוג זה, יצריך ידע עמוק והבנה כיצד להוביל קמפיין אינסטגרם.

צוות ווב אקטיב (WEB ACTIVE) מוביל תהליכי פרסום באינטרנט, קידום אתרים אורגני, קידום ממומן PPC, קידום באינסטגרם ועוד.

באמצעות צוות מומחי קידום האתרים של חברת ווב אקטיב, ניתן להוביל תהליכי קידום בפלטפורמות שונות, כמו פייסבוק ואינסטגרם. כששוכרים חברת קידום באינטרנט, חשוב לוודא כי אותה חברה מסתייעת בעצמה בשלל תוכנות ואמצעים טכנולוגיים למדידת והערכת הפרסום – בעודו מתבצע. במילים אחרות, ישנן תוכנות המודדות את היעילות של הפרסום בזמן שהוא מתבצע, כך שאתם בעצם מקבלים מדדים בזמן אמת של אפקטיביות השיווק. במקרים בהם השיווק פשוט אינו עובד, בדרך כלל לא תהיה סיבה להמשיך לסיום הקמפיין ויהיה עדיף לקטוע אותו בעודו מדשדש.

ווב אקטיב (WEB ACTIVE) שיווק בגוגל

ווב אקטיב מספקת שירותי שיווק וקידום בגוגל הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור הסקטור העסקי, בצמוד לתהליכי עבודה שקופיה וכאלו המניבים תוצאות. בצמוד למסע קמפיין באינסטגרם, יש צורך תמיד לבצע גם בדיקת מתחרים. מתחריכם ביצעו צעדים מסוימים שהובילו אותו לחשיפה מוגברת באינסטגרם? כדאי לבדוק מה הם היו ולשקול לא להעתיק, אבל לבצע תהליכים דומים.

הפלטפורמה החברתית הזו היא אחת הפלטפורמות הרלוונטיות ביותר עבור קידום באינטרנט, היות וכיום, ניתן למצוא שם קהל יעד מגוון מאוד. בעבר הלא רחוק, אינסטגרם הייתה פלטפורמה חברתית שהייתה פופולארית בקרב בני נוער וילדים, אך כיום, ניתן ליצור ויראליות למוצרים והשירותים דרך קהלי יעד שונים ומגוונים.

שיווק דיגיטלי ממגנט וויראלי

כאשר מפרסמים בפלטפורמה זו, יש צורך לשים דגש רב על תכנים חזותיים. זאת אומרת שאנחנו כיום הולכים כבר אל כיוון של סרטוני תדמית איכותיים, פרסומות מוסרטות וכדומה. במקרים בהם מצולם סרטון וידאו באיכויות ירודות, קהל היעד ישים לב לכך בתוך שניות, היות וכולנו כבר צרכנים הרבה יותר חכמים בימים הדיגיטליים האלו.

כבר מזמן שהעין שלנו מורגלת להיחשף למאות ואלפי מסרים שיווקיים במהלך היום, כך שהתוכן הוויזואלי המועלה לאינסטגרם, חייב להיות ללא רבב ודופי, מקצועי, ממגנט, מרענן וכזה המוביל לפעולה!

לא בטוחים איך לפרסם באינסטגרם או בכל זירה שיווקית אחרת באינטרנט? צרו קשר עם מקדמי אתרים מומלצים, עם חברות קידום מומלצות, חברות פרסום באינטרנט וחברות שיווק בגוגל. לרוב, הזול ייצא יקר, כך שהסתייעו בטובים ביותר. צוות המומחים של ווב אקטיב (WEB ACTIVE) כאן בכדי לייעץ בכל סוגייה, תהייה וקושייה