קידום אתרים

קידום-אתרים-באינטרנט

קידום אתרים הינו אחד הנושאים החשובים ביותר בעת הקמת אתר אינטרנט והכנסתו למאגר מנועי החיפוש

בעת הקמה של אתר חדש יש לשים דגש עיקרי כיצד אנו מפרסמים אותו ברשת,באיזה מילות מפתח אנו מעוניינים להופיע במקומות הראשונים במנועי החיפוש, לאיזה קהל בעצם אנו מעוניינים לפנות וכמה אנו הולכים להשקיע בשנה הקרובה בפרסום ושיווק האתר , כל התהליכים הללו נקראים בעצם : אסטרטגיה שיווקית לאתר אינטרנט.

בעת בניית אתר, אנו מבצעים את מרב ההתאמות של מערכות האתר למנועי החיפוש השונים ולנוחות מקסימלית לגולש. בכדי שהאתר יעלה ויופיע כמה שיותר מהר במנועי החיפוש יש צורך בביצוע אופטימיזציה לאתר אינטרנט והכנתו לסריקה איכותית ומהירה. הכנת האתר לקידום אורגני וממון כרוך בזמן רב תוך שימוש באנשים מקצוע בעל ניסיון בתחום המבוקש , לשם מקסום החוויה. זה לא מספיק לבנות אתר אינטרנט יפה , השאלה היא איך אנו מגייסים לקוחות חדשים ומגדילים את כמות הלקוחות הקיימים דרך המדיה השיווקית החזקה ביותר כיום : רשת האינטרנט.

צוות האתר מתמחה בבניית אתרים לעסקים קטנים ותהליכי קידום אתרים איכותיים ביותר לעסקים קטנים וגדולים .
צוות האתר חשב כיצד לאפשר לעסקים הקטנים להופיע בראש מנועי החיפוש ולאחר חודשים רבים של עבודה ותכנונים יצר את מערכת הקידום החזקה בישראל המאנדקסת את האתר בשלמותו ומאפשרת גישה מהיר לגולש לכל דבר שיחפוץ.

מטרתה העיקרית של מערכת קידום האתרים היא לאפשר לעסקים הקטנים להיות בראש הרשימה ולשם כך יש צורך בחבילת קידום בסיסית במחירים חסרי תקדים!
מערכת זו הוכיחה את עצמה מספר רב של פעמים ולכן שיטה זו מבטיחה שיפור ניכר בקידום האתר במנוע החיפוש השונים. שיטה זו מאפשרת פרסום מהיר ויעיל של כל אתר באינטרנט , פרסום מוצרים שונים ומבצעים תקופתיים. שיטה זו ייחודית לצוות האתר ואין לאף אחד את הכלים להשתמש בה.

מעבר לקידום אתרים SEO אנו מציעים חבילות נוספות לפרסום האתר שלכם ברשת , כגון פרסום באינדקסים איכותיים,בלוגים,פורומים ועוד. מחלקת האינטרנט מאפשרת תחזוקה שוטפת לאתרי האינטרנט הכולל הכנסת תכנים חדשים,בניית קישורים ולידים , התאמות האתר לאינדקסים השונים ועוד..
צוות האתר נותן תמיכה מלאה בכל שעה ביממה לגבי טיפול בתקלות השונות וייעוץ לגבי בניית ותכנון אתר האינטרנט שלכם.

מעבר לבניית אתר לעסקים קטנים במחירם סופר משתלמים אנו נותנים דגש לקידום העסקים הקטנים שאין באפשרותם לעבוד מול חברות הקידום הגדולות. צוות האתר מתחזק ומקדם באופן שוטף מספר רב של אתרי אינטרנט.

אז מה זה בעצם תחזוקת אתר באופן מלא?
תחזוק אתר באופן שוטף כולל קידום האתר , אחסון האתר , עיצוב האתר , בניית האתר,כתיבת תכנים שיווקים, כתיבת תכנים מכירתיים, כתיבת תכנים מקצועיים, כתיבת דף פרופיל חברה וכמובן תחזוק שוטף של המידע באתר. צוות האתר הוא הראשון שמתחייב לתת מענה ראשוני הכולל ייעוץ לגבי תחזוק ועדכון האתר בהתאם לדרישות מנועי החיפוש תוך כדי הענקת חווית גלישה איכותית ונוחה לגולש.

צור קשר עוד היום לקבלת מידע מפורט לגבי החבילות השונות,עלויות וייעוץ ראשוני חינם לצורך קידום האתר שלכם.