אתר סלולרי

בניית אתר מותאם לסלולרי

העולם של הגלישה הסלולרית ברשת האינטרנט התרחב עם השנים ונעשה נגיש יותר. את הימים בהם היית זקוק למחשב שולחני או מחשב נייד ,מודם אינטרנט ותשתית אינטרנטית עברו וחלפו מהר משיצפנו, היום כמעט כל הסמארטפונים תומכים בגלישה אינטרנטית בעזרת מודם איכותי שקיים במכשיר עצמי בעלות שימוש זולה חודשית. אז מה אנחנו בונה ומקדמי האתרים צריכים לעשות כדי שהאתר שלנו יהיה נגיש יותר לאוכלוסיית הסמארטפונים וחובבי הגלישה הסלולרית בכל מקום , התשובה בהמשך המאמר.

משמעות הדבר הוא שאנשים משתמשים יותר ויותר במכשירים ניידים,וזאת בעיקר כדי להיות מחוברים לפייסבוק ,להשוואת מחירים ,לחדשות ועוד.. פשוט להיות מחוברים 2 שעות בכל מקום ובכל זמן נתון.במכשירי הסמארטפונים החדשים ישנה מהפכה בתחום אתרי האינטרנט. היום האתר חייב להיות נגיש וקל למשתמש,להניב תוצאות מהירות לפי בקשתו והכי חשוב להיות מובן וקריא לסמארטפון.
עם שנים של פיתוח הוקמו האתרים הסלולרים שמטרתם העיקרית להיות נגישים לגולש בכל מקום ובכל מכשיר.

אז איך בעצם זה עובד?

אני אעשה את זה פשוט יותר , בתוכן הקוד של אתר המקור מופיע מידע בנוגע לעמוד הסלולרי , ברגע שהגולש נכנס לאתר , המערכת מזה מאיזה דפדפן ומאיזה מכשיר הגולש הגיע ולפי זה מנתבת אותו לאתר המתאים לסביבת הגולש.
היום סקרים רבים מראים כי 50% מהגולשים גולשים דרך סמארטפונים , האם אתה מוכן לוותר על הלקוחות הללו?

אז למה אתר סלולרי?

התשובה לכותרת היא פשוטה ביותר , מכשירי כף יד יש מסך קטן ונגיש.כן, אתה יכול להסתכל על כל אתר יפה בעזרת המכשיר , אבל כאשר הוא נדחס לתוך מסך סמארטפון , הוא הופך להיות קשה לקריאה, קשה לניווט וכמובן לא כל הטפסים נתמכים כמו טפסי יצירת קשר,הצטרפות לניוזלטר , ביצוע תשלומים ועוד…

כדי לפתור בעיה זו ולהגיע למקסימום הגולשים שמחפשים אותך באינטרנט , כן כן רק אותך!, אתה צריך עיצוב אתר סלולרי אינטרנטי פשוט וממוקד והכי חשוב מותאם במיוחד לסמארטפונים. עם זאת, אתה יכול לעצב לחצנים גדולים ומיוחדים בתחומי המפתח של אתרך,ועוד מגוון עיצובים מיוחדים לכותרות,מפות ועוד…אנו מציעים אפילו בחירה של הגולש האם להציג את האתר הסלולרי או האתר הרגיל.האתר הסלולרי גם עולה בטאבלטים הקטנים לצורך מעבר מהיר יותר בין העמודים.

אוקיי אז אתם מעוניינים להקים אתר סלולרי , מאיפה מתחילים?
ראשית כמו כל אתר יש צורך באפיון מלא של האתר הסלולרי שאנו רוצים , מה שיופיע שם ,איזה עמודים ,צבעים, היכן הלוגו ימוקם ועוד… הכי חשוב לזכור כי הגולש רואה אותו רק במסך של הסמארטפון שלו ולא מעבר לזה כך שיש גם גבול מדויק לרמת העיצוב שמומלץ להשקיע באתר כזה. יש לחשוב על פונט כתיבה ברור וקריא, אתר מזמין ומוחשי והכי חשוב טופס יצירת קשר ממוקד ומכירתי.

אנו מציעים אתר אינטרנט סלולרי בחבילה סופר משתלמת ללקוח כמוצר ראשי או כמוצר נלווה לאתר אינטרנט עסקי מנצח.

למידע נוסף בנוגע לאתר סלולרי אנא תצרו עמנו קשר בהקדם.